Facebook Vividfoto.czFacebook Vividfoto.cz
Maturitní tabla

Naší snahou a prioritou je, aby tablo bylo originální a hlavně na vysoké úrovní kvality za dodržení co nejnižších cen. Můžeme Vám zajistit jak samotné fotografování ve zvoleném prostředí nebo v našem ateliéru (který můžeme přivézt až k Vám do školy), tak v případě zájmu není problém zajistit vizážistku a kadeřnici. Dále se postaráme o kompletní výrobu, takže Vaše jediná starost bude, kam tablo umístit, ale i s tím často dokážeme maturantům pomoci :-)

Přístupů je několik, můžete přijít s vlastním nápadem, jak by mělo tablo vypadat, nebo celou koncepci vymyslíme a zrealizujeme společně. Fantazii se meze nekladou.

Plakátová tabla

Jedná se o čím dál oblíbenější způsob realizacice maturitního tabla. Z fotografií se vytvoří koláž přímo v grafickém programu a následně se celé tablo vytiskne na velkoformátovém plotru. Výhodou je, že fotografie z tabla nepadají, nekroutí se a může se požít mnoho variací grafických návrhů.

Samostatné fotky

Samozřejmě můžeme zhotovit pouze fotografie a tablo si vytvoříte sami. Nejběžnější jsou klasické portréty, ale nebráníme se ani různým fotomontážím, karikaturám atp., prostě neklademe žádná extra omezení. Fotografie by měly být opět originální a osobité.