Facebook Vividfoto.czFacebook Vividfoto.cz
Dospělí Těhotenská fotografie Děti Zvířata

Ateliérová fotografie

Fotoateliér Zázemí vlastního fotoateliéru poblíž historického centra Tábora.
Ve fotoateliéru pod Kotnovem vyfotíme Vás, Vaši rodinu, děti, domácí mazlíčky... Jednoduše co si vzpomenete. Zároveň zajistíme výrobu obrazu nebo dárkového předmětu dle Vašeho přání. Fotografujeme děti, rodiny, samostatné portrétní snímky. Dále nabízíme produktovou fotografii a mnoho dalšího.
Nechcete se sami nechat fotografovat, ale někomu tuto možnost darovat? Rádi pro Vás připravíme Dárkový poukaz na fotografování v ateliéru v hodnotě, kterou si sami zvolíte.

Při fotografování je především potřeba, aby jste se cítili příjemně a nepociťovali
z fotografování stres. Preferuji osobní přístup a vzájemnou spolupráci. Při fotografování jsou pro mě nade vše požadavky Vás klientů a na základě toho se celá spolupráce odvíjí.
Fotografování probíhá víceméně individuálně podle požadavků a přání zákazníka. Nejsou žádná pevně stanovená pravidla, která je třeba striktně dodržovat. Vesměs probíhá spolupráce tak, že si klient sám řekne, jakou má představu a na té společně fotografování budujeme. Pokud není představa žádná nebo velmi mlhavá, mohu celé focení vést sám a postupně se dopracujeme k plné spokojenosti.
Fotografie následně získáte na DVD a zároveň i vyvolané v profesionální laboratoři. Podle svého uvážení dělám zdarma barevné varianty (černobílé, sepie, parciální odbarvení atp.) vybraných fotografií - můžete si sami říci, které fotografie chcete takto upravit.

Ceny

Malé focení

Fotografování trvá přibližně 45-60 minut. Z nafoceného materiálu společně vybereme 5 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš)
v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě.

Cena: 600,- (každá další fotografie, která se vybere z nafoceného materiálu +110,-)


Střední focení

Fotografování trvá přibližně 1 hodinu. Z nafoceného materiálu společně vybereme 10 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš)
v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě a dále těchto 10 fotografií vyvolané ve formátu 10x15cm (v hodnotě 100,-).

Cena: 1000,- (každá další fotografie, která se vybere z nafoceného materiálu +100,-)


Velké focení

Fotografování trvá přibližně 1-2 hodiny. Z nafoceného materiálu společně vybereme 15 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš)
v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě a dále těchto 15 fotografií vyvolané ve formátu 10x15cm(v hodnotě 150,-).

Cena: 1500,- (každá další fotografie, která se vybere z nafoceného materiálu +90,-)

*Ceny jsou platné od 13.10.2016

V případě speciálních požadavků na retuš, úpravu zpracování nebo většího množství fotografií je cena domlouvána individuálně a to k oboustranné spokojenosti.

Termín zpracování a dodání v elektronické podobě se pohybuje v rozmezí 14-21 dní od fotografování/dodání výběru fotografií. Vyhrazujeme si právo termín individuálně prodloužit. V případě požadavku expresního zpracování se domlouvá termín individuálně.


Doplňkové služby

DVD s fotografiemi navíc

Potištěné DVD s individuálním obalem a vypálenými vybranými a upravenými fotografiemi ze svatebního dne.

Cena: 120,-/ks


Vyvolání fotografií ve formátu 10x15cm

Fotografie vyvolané v profesionálním minilabu fotografickou cestou, které mají výrazně vyšší životnost než fotografie zhotovené ostatními technologiemi.

Cena: 9,-/ks | při odběru min. 50ks 7,-/ks


Vyvolání fotografií ve formátu 15x20cm

Fotografie vyvolané v profesionálním minilabu fotografickou cestou, které mají výrazně vyšší životnost než fotografie zhotovené ostatními technologiemi.

Cena: 28,-/ks | při odběru min. 50ks 25,-/ks


Vyvolání fotografií ve formátu 20x30cm

Fotografie vyvolané v profesionálním minilabu fotografickou cestou, které mají výrazně vyšší životnost než fotografie zhotovené ostatními technologiemi.

Cena: 53,-/ks | při odběru min. 50ks 48,-/ks


Obraz 30x45cm na desce s laminací

Fotografie vytištěná na profesionálním velkoformátovém foto-plotru značky EPSON. Použitá deska se oproti běžným materiálům nedeformuje a je lehká. Laminace zajišťuje ochranu barev a samotného tisku před UV zářením, umožňuje omývání běžnými úklidovými prostředky a zaručuje vysokou životnost fotografií. Braz lze dále rámovat, ale není to nutné.

Cena: 450,-/ks


Fotoplátno 60x90cm na dřevěném blind rámu

Fotografie vytištěná na profesionálním velkoformátovém foto-plotru značky EPSON na speciální plátno určené přímo pro tisk fotoobrazů. Tím je zajištěna vysoká kvalita a stálost tisku.

Cena: 1200,-/ks


Další služby a velikosti obrazů

Cena: na dotaz

Neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení.